Охорона власної квартири – важливе питання, якому слід приділити максимум уваги. Обираючи охоронні компанії виключно за цінами на послуги, кожен власник квартири ризикує вибрати некваліфікованих охоронців, які викладатимуться у своїй роботі на 50% зі 100%.

Професійна охорона квартири можлива тільки зі справжніми професіоналами, серед яких спеціалісти компанії «Viking Lux». Клієнти зможуть обрати та замовити необхідний комплекс послуг, спрямований на всебічний захист власного житла від зловмисників, можливого загоряння чи потопу.

Що включено до поняття професійної охорони квартир?

Організація охоронних заходів передбачає застосування сучасних і вже давно перевірених технічних засобів. Досвідчені спеціалісти зможуть грамотно підібрати необхідну кількість даних елементів, відштовхуючись від поставленої мети.

Неможливо уявити повноцінну охорону квартири без застосування наступного списку систем та інших елементів:

  • Система сигналізації з великою кількістю датчиків – задимлення, займання, потопу, розбивання вікон, виламування дверей та інше.
  • Відеоспостереження – зовнішнє (на майданчику перед входом у квартиру) та внутрішнє (у кожній чи окремих кімнатах).
  • Фізична охорона, яка готова забезпечити цілодобовий контроль за тим, хто входить та виходить із під’їзду. Це особливо важливо в умовах відсутності усіх, хто проживає у квартирі.

При використанні системи сигналізації необхідно скористатися панеллю керування та кнопкою тривоги. В результаті сигнал тривоги надходитиме на пульт охорони, яка має 5 хвилин, щоб зреагувати на ситуацію. Додатково можна підключити мобільний додаток на телефони всіх членів сім’ї, які також зможуть отримувати сигнал тривоги у разі пожежі, злому, потопу.

Критерії правильного вибору охоронної компанії

Одним із найпоширеніших питань від власників квартир є питання, пов’язані зі складнощами пошуку відповідної компанії, яка готова запропонувати вигідні умови для охорони квартири. Спеціалісти «Viking Lux» точно знають, що потрібно зробити для підвищення ступеня безпеки всіх членів сім’ї, для захисту їх майна.

Однак при виборі відповідної команди професіоналів слід скористатися таким списком актуальних критеріїв:

  1. Список основних та додаткових послуг, які охоронна компанія надає для захисту майна у квартирі.
  2. Якість технічних засобів, яким компаніям-виробникам спеціалісти віддають перевагу.
  3. Відгуки щодо роботи охоронної компанії на сторонніх ресурсах, де клієнти охоче діляться своїм враженням.
  4. Додаткові бонуси клієнтам. Наприклад, можливість замовити обладнання в оренду, в розстрочку.
  5. Підбір, монтаж та подальше обслуговування систем сигналізації, відеоспостереження від професіоналів.

В результаті вдасться легко знайти професійну охоронну компанію, яка займається вирішенням питань безпеки із застосуванням інноваційних технологій та перевірених технічних засобів. При цьому повинні враховуватись індивідуальні побажання клієнта.

Схожий запис