Не знаєте, як почистити індукційну плиту? Адже більшість сучасних кухонь мають або індукційну, або керамічну плиту, так що це питання стає актуальним для багатьох. 

Індукційні варильні панелі ефективні, безпечні для всієї родини та чудово виглядають на кухні. На ринку представлені різні варильні панелі, для кожної з яких потрібні різні методи очищення та засоби, наприклад, такі як засіб для чищення скляних варильних панелей. 

Індукційні плити – найпопулярніші серед варильних панелей. Плями на індукційній плиті та інших елементах дуже поширені, хороша новина полягає в тому, що їх можна очистити, проте відомо, що індукційні плити схильні до подряпин і потертостей при використанні неправильних засобів для чищення. Однак, існує безліч безпечних та ефективних способів своїми руками повернути блиск вашій індукційній плиті. 

Чому потрібно регулярно очищати індукційну від забруднень

Чиста індукційна плита буде більш ефективною, ніж брудна, бо коли вони чисті, вони можуть більш ефективно передавати тепло посуду для приготування їжі. Видалення бруду з поверхні також забезпечить збереження блиску та спростить перегляд напрямних міток на поверхні варильної панелі.

Як почистити індукційну плиту

Знадобиться:

 • Неподряпаюча губка
 • Білий оцет
 • Харчова сода
 • Розпилювач
 • Очисник крему для варильної поверхні
 • 2 х тканина з мікрофібри

Метод

 1. Перед очищенням не забудьте вимкнути варильну панель і почекати, поки вона повністю охолоне.
 2. За допомогою серветки з мікрофібри зітріть з варильної панелі залишки їжі та бруд.
 3. Тепер ми можемо бачити, з чим ми працюємо і виділяти особливо брудні області.
 4. Нанесіть на варильну панель невелику кількість спеціального крему для варильної панелі (трохи буде достатньо), потім використовуйте вологу м’яку губку або тканину, щоб видалити плями з варильної панелі.
 5. Використовуйте м’яку тканину з мікрофібри, щоб витерти всю вологу та витерти насухо.
 6. Розпиліть засіб для миття скла, щоб вся поверхня блищала.

Як очистити індукційну плиту харчовою содою та оцтом

 1. Змішайте 1 частину харчової соди з 1 частиною білого оцту в мисці або розпилювачі.
 2. Потім покрийте варильну поверхню розчином та залиште на 30 хвилин.
 3. Після закінчення протріть продукт м’якою вологою тканиною, при необхідності повторіть.
 4. Розчин повинен полегшити видалення будь-якого бруду.
 5. Після того, як варильна панель стане чистою, надайте їй блиск, оббризкавши її білим оцтом і витерши насухо тканиною з мікрофібри.

Регулярна чистката догляд за індукційною плитою

Щоб підтримувати індукційну плиту в ідеальному стані, важливо проводити регулярне технічне обслуговування.

 • Вибирайте правильні сковорідки. Уникайте використання каструль та сковорідок, які можуть подряпати поверхню скляної плити.
 • Негайно забирайте розливи. Щоб уникнути великого прибирання пізніше, чистіть якнайшвидше. Липкі зацукровані плями слід якнайшвидше очистити вологою м’якою тканиною або губкою.
 • Регулярне прибирання. Після кожного використання, коли варильна панель повністю охолола, протирайте її вологою тканиною, щоб видалити плями, що залишилися після приготування їжі.
 • Білий оцет — це фантастичний натуральний знежирювач, який можна використовувати для надання блиску вашій індукційній плиті.

Чого слід уникати

 • Уникайте використання абразивних і їдких засобів для чищення, оскільки вони не тільки містять токсичні хімічні речовини, але й можуть пошкодити поверхню варильної панелі.
 • Так само уникайте використання продуктів, що містять аміак або відбілювач, оскільки вони можуть залишити плями на плиті.
 • Не використовуйте губку для миття посуду або сталеву мочалку на індукційній плиті. Ці інструменти можуть подряпати поверхню варильної панелі, а харчовий бруд застрягне у пошкодженому місці.
Схожий запис