Поїздка у відрядження може бути стресовою та непередбачуваною. Ви можете опинитися під владою складного розкладу конференцій, далеко не ідеальної погоди чи вимогливого клієнта. Крім того, ви повинні дотримуватися осмисленої програми вправ, щоб не втратити форму.

Якщо себе не контролювати, шкідливі звички, які формуються під час ділових поїздок, можуть серйозно вплинути не лише на якість вашого життя та продуктивність робочої поїздки, а й на зайві кілограми.

На щастя, для ділових мандрівників є різні варіанти вправ, які виходять за рамки традиційного тренування у тренажерному залі готелю. Нижче ми розглянемо наші п’ять найкращих порад щодо підтримки вашої фізичної форми в дорозі.

1. Залишайтеся активними під час поїздок

Для тих, хто завжди в дорозі, включення легкої фізичної активності до ваших поїздок допоможе компенсувати згубні наслідки сидіння протягом тривалого часу. Наприклад, ті, хто чекає на пересадку під час польоту, можуть заздалегідь спланувати поїздку, упаковавши своє взуття для ходьби і пройшовшись по терміналу.

Ще одне просте рішення — підніматися сходами замість використання ліфта щоразу, коли у вас є така можливість. Якщо ви чекаєте тривалої зупинки, подивіться, чи є тренажерний зал поряд з аеропортом, і спробуйте записатися на швидке тренування або групове заняття або вирушайте на швидку пробіжку місцевим парком.

Коли ви дістанетесь до місця призначення, невеликі зміни у вашій повсякденній діяльності можуть мати велике значення. Якщо ви їдете в місто і вам пощастило знайти місце для проживання в центрі міста або жвавому районі, скористайтеся цим! Ходіть на зустрічі, коли можете. Виходьте та досліджуйте місто.

2. Використовуйте те, що є під рукою 

Не ускладнюйте речі. Ділові поїздки зазвичай вимагають подорожі без нічого, а це означає, що возити з собою тренажери, ймовірно, не буде вдалим варіантом.

Тож будьте гнучкими. Включіть вправи з власною вагою, які ви можете виконувати в номері готелю, такі як скручування, віджимання або йога.

Якщо поряд з вашим житлом є стежки або парк, вирушайте на прогулянку або на пробіжку. Якщо у вашому готелі є басейн, пропливіть кілька кіл. Або візьміть велосипед напрокат (у багатьох містах тепер є зручна система прокату велосипедів). 

3. Розставте пріоритети у тренуваннях

Знайдіть час для свого тренування, хоч би що це спричинило за собою. В ідеалі ви повинні тренуватися приблизно в один і той же час щодня, навіть під час подорожі. Зазвичай рекомендується тренуватися вранці, так як це дозволяє вам очистити розум перед початком дня, але ви, швидше за все, досягнете успіху, якщо адаптуєте своє тренування до свого графіка.

Крім того, технології — ваш друг. Існує безліч відмінних програм, які допоможуть вам стежити за своїми тренуваннями. Вони варіюються від простих крокомірів, які спонукають вас виконувати повсякденні цілі по кроках, до додатків, які забезпечують персоналізований розпорядок дня та push-нагадування.

4. Починайте без зволікання

Після того, як ви освоїлися після довгого перельоту або поїздки, може бути важко знайти мотивацію для чогось іншого, крім відпочинку.

Спростіть собі життя, запакувавши свій спортивний одяг у легкодоступний багаж, наприклад у ручну поклажу, або надягніть його під час поїздок на роботу, якщо можете. Таким чином, ви одягнені та готові до тренування, як тільки дістанетеся до місця призначення.

5. Дбайте про своє харчування

Коли ми знаходимося за межами нашого звичайного середовища, легко забути, що діють ті ж правила, що й удома. Щоб залишатися активним, необхідно дотримуватись дієти, яка підготує вас до тренувань.

Правильно харчуйтеся, пийте багато води і лягайте спати в час, навіть під час подорожі. Щоб полегшити собі завдання, купуйте продукти, коли є можливість, щоб зменшити спокусу їсти поза будинком перед кожним прийомом їжі.

Легше з напоями після роботи. Якщо ви просто не можете не вийти на вулицю або просто хочете випустити пару, замовляйте з розумом.

Хоча спочатку ці стратегії можуть здатися жертвами, у довгостроковій перспективі вони того варті. Ваше тіло скаже вам спасибі, і ви будете свіжими для зустрічі наступного дня.

Схожий запис