Останнім часом велику популярність серед населення здобули курси англійської онлайн. Дистанційні заняття мають значно більше переваг в порівнянні з офлайн-установами. Розглянемо плюси та мінуси таких шкіл.

Переваги занять в дистанційному форматі

Онлайн-курси англійської мови для дітей: особливості вивчення

До позитивних моментів занять в онлайн-школах відносяться:

  1. Економія часу. Студентам та працюючим людям часто потрібно підтягнути англійську мову для підняття по кар’єрній або навчальній сходинці. Де взяти час для саморозвитку? Цю проблему вирішують дистанційні організації. Щоб приступити до заняття англійською мовою, більше не потрібно нікуди їхати, бігти. Достатньо знайти тихий куточок та хороший сигнал wi-fi.
  2. Економія грошей. Онлайн-курси коштують дешевше, чим очні. Офлайн-школам приходиться знімати приміщення та платити за оренду. Перед дистанційними організаціями цих проблем не виникає. Тому традиційно сума за один урок онлайн-шкіл набагато менша, чим у конкурентів.
  3. Економія на канцтоварах. Для занять з виходом в інтернет не потрібно ручок, зошитів та книжок. Всі матеріали представлені в електронному виді. Кожний студент має власний кабінет, куди скидаються завдання. Останні виконуються на електронних носіях та програмах. Електронні підручники також не потрібно носити за собою чи купувати. До них доступ видають викладачі.
  4. Організації, які проводять дистанційне навчання, дотримуються політики “малих колективів”. Одне онлайн-заняття проводиться невеликій групі людей. П’ять студентів – стандартна група для вивчення англійської мови. Очні організації набирають від 10 учеників і більше. У невеликому колективі студенту легше орієнтуватися, ставити питання, розкрити свій потенціал.

Мінуси дистанційного навчання

До негативних моментів занять в онлайн-школах відносяться:

  1. Відсутність живого спілкування. Під час відео візитів присутня деяка комунікація з викладачем та одногрупниками. Проте спілкування наяву приносить більше позитивних емоцій.
  2. При відсутності стабільного інтернету урок може не відбутися. Для отримання якісних знань необхідна наявність працюючого комп’ютера та вихід в мережу.
  3. Дистанційне навчання потребує самодисципліни та мотивації. Потрібно подолати свою лінь і навчатися самостійно.

Вищеперечислені плюси та мінуси онлайн-навчання допоможе кожному зорієнтуватися, яка школа англійської мови йому підходить більше.

Схожий запис