Подорож — одна з найцікавіших частин життя людини. А ось що надіти в подорож — найскладніше питання, яке виникає у кожної жінки, і навіть у чоловіка. Щоразу, коли ви подорожуєте, ви використовуєте поїзди, літаки, автобуси чи автомобілі. Але в будь-якому середовищі, людині має бути зручно в одязі, в якому він подорожує, оскільки це також робить подорож приємною. Те, що ви знаходитесь далеко від дому, не говорить про те, що стиль потрібно ігнорувати. 

Сьогодні ми поговоримо про те, що одягти під час подорожі, щоб вам було зручно і ви могли насолоджуватися подорожею, а також виглядати стильно. Звичайно, це не означає ходити в костюмі та з краваткою. Вам просто потрібно носити із собою кілька красивих та зручних предметів одягу. Цей посібник дасть дивовижні поради про те, як виглядати максимально стильно і доречно, коли весь ваш гардероб повинен уміститися в одній сумці.

Як одягатися стильно та зручно у подорожі?

Середньостатистичному мандрівнику не обов’язково мати елітні сонцезахисні окуляри або високі підбори. Топи та туніки — ось ті предмети одягу, які ви завжди повинні мати у своєму гардеробі, оскільки вони підходять майже до всіх подій та будь-якого стилю.

Різні речі необхідно враховувати, коли вам потрібно подорожувати на великі відстані. У таких ситуаціях ви повинні бути здатні швидко вирішити, що ви хочете вдягнути. І для всього цього ви повинні знати свій стиль, а також одяг, в якому вам буде зручно. Типи одягу, які ви можете носити під час подорожі:

  1. Носіть капелюхи або кепки. По-перше, ви можете використовувати їх, щоб приховати волосся в потрібні моменти. Це можуть бути солом’яні головні убори, фетрові капелюхи, кепки чи панамки. По-друге, головний убір може зігріти вас, якщо ви подорожуєте у холодне місце. Пропонуємо розглянути вовняну або кашемірову кепку. Зрештою, капелюх може повністю змінити ваш зовнішній вигляд. Солом’яний капелюх найкраще підходить для багатьох, тому що він може поєднуватися з білою футболкою та джинсами або з будь-яким іншим вбранням, яке виглядає стильно та невимушено. Якщо вам подобається виглядати у спортивному стилі, купіть козирок чи спортивну кепку.
  2. Не носіть яскравих кольорів: не купуйте одяг сміливих кольорів або яскравих відтінків. Ви повинні мати одяг, який добре поєднується один з одним, наприклад, поєднання чорного, темно-синього, сірого та вугільного кольорів. Ви не помилитеся, якщо одягнете чорну футболку та улюблені штани або легінси спокійного кольору. Всі ці відтінки разом нададуть вам врівноваженого вигляду, і ви зможете злитися з натовпом під час огляду пам’яток і не привертати до себе небажану увагу, особливо грабіжників.
  3. Носіть толстовки або спортивні штани: для всіх, хто думає, що спортивний одяг, такий як спортивні штани, робить вас схожим на бродягу, спробуйте це альтернативне вбрання. Найкращі штани — з лайкри та синтетичних тканин. Що стосується штанів, відповідні джинси — ваш найнадійніший варіант, тому що вони підійдуть під будь-який образ. 
  4. Носіть зручне взуття: рекомендуємо мокасини або балетки. У такому взутті ваші ноги не хворітимуть, і ви почуватиметеся комфортно під час тривалих перельотів. Ви також можете вибрати взуття відповідно до плаття, яке ви збираєтеся одягнути в подорож.
  5. Носіть із собою сумки із застібкою: багато жінок, які летять літаком, часто беруть із собою велику сумку, щоб вони могли просто знайти в сумочці ті склянки, які їм потрібні. Але якщо сумка не має блискавки або будь-якої кишені, і ви збираєтеся їздити з нею пам’ятками, не використовуйте її. Сумка без застяжок — очевидна приманка для грабіжників. В якості альтернативи візьміть із собою сумку із застібкою-блискавкою або сумку через плече. 
  6. Переважно мати предмети першої необхідності, які не мнуться і не бояться плям. Це може бути вітровка або шаль із синтетичних тканин, які можна використовувати як одяг і як покривало, коли хочеться трохи затишку в тривалій подорожі.
Схожий запис