У Швейцарії так багато красивих місць. Одна тільки назва навіює думки про кращі шоколадні цукерки, розкішний годинник, хардкорний нейтралітет і банківські рахунки з великою кількістю нулів, ніж ви можете собі уявити.

Так, швейцарці безперечно зайняли нішу розкоші, вкриту всіма фронтами, але у Швейцарії є набагато більше, ніж це.

Не має значення, коли ви вирішите поїхати та побачити ці швейцарські шедеври, просто докладіть зусиль, щоб нарешті зробити це.

1. Шато де Шильон

Прекрасний мальовничий замок, розташований на Женевському озері, Chateau de Chillon виглядає просто приголомшливо сам по собі (особливо на тлі красивих гір, озера та лісу), проте на заході сонця — просто досконалість!

Є вагома причина, через яку це місце незмінно вважається одним із найкрасивіших місць у Швейцарії, і це стане для вас очевидним, як тільки ви туди приїдете! Це так дивно і зовсім не схоже ні на що інше у Швейцарії.

2. Женевське озеро

Перебуваючи на Женевському озері, це пишність Швейцарії, безумовно, є одним з найкрасивіших місць у Швейцарії, які ви повинні відвідати, особливо влітку. (Зима не така вже й погана, але вода набагато холодніша, тому в ній не поплавати).

Женевське озеро — одне з найбільших озер у Європі, із цими приголомшливими горами, красивими швейцарськими містечками та селами (і, звичайно, місто Женева) — це одне з найкрасивіших озер у країні.

3. Маттерхорн

Ця гора насправді знаходиться на кордоні між Швейцарією та Італією і на висоті 14692 фути є однією з найвищих точок в Альпах.

Якщо ви приїдете сюди влітку, ви отримаєте приголомшливий альпійський вигляд, який робить навіть подорож поїздом тут само собою незабутнім. Взимку, засипаний снігом, можна покататися на лижах (а можливо і пожити в голку) в одному з найкрасивіших місць Швейцарії — чудовому Маттерхорні.

4. Санкт-Моріц

Курорт багатих і знаменитих (з цінами майже як гори), Санкт-Моріц — одне з найкрасивіших місць у Швейцарії, яке безперечно не можна забувати про жодного мандрівника в країну — навіть якщо тільки для того, щоб помилуватися красою!

Цей альпійський курорт — ще одне з тих місць, яке варто відвідати як у розпал літа і взимку, так і будь-коли, коли ви вирішите його відвідати!

5. Рейнський водоспад

Приголомшливий і потужний, Рейнський водоспад є досить вражаючим видовищем. Явна сила обов’язково змусить вас дивитися на неї годинником і постійно діставати камеру.

Це також, мабуть, найбільший рівнинний водоспад у Європі!

6. Абатство Святого Галла

Об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, розташований у Санкт-Галлені, є одним із найбільш захоплюючих дух красивих місць у Швейцарії та місцем, яке стікаються мандрівники з усього світу (по праву). Інтер’єр також досить хитромудрий і є вражаючим зразком архітектури бароко.

7. Капельбрюкке

Найстаріший дерев’яний критий пішохідний міст у Європі, Капельбрюкке також є досить красивим і вражаючим видовищем у місті Люцерн, що робить його однією з найбільш відвідуваних визначних пам’яток країни.

Це справді чудово, чи не так?

Схожий запис