Ви встигли на Гран-прі Монако у неділю? Хоча увага по праву була прикута до гонщиків Формули-1, що борються на трасі, перше місце Серхіо Переса було не єдиною цікавою історією вікенду. Щоб відзначити цю подію, TAG Heuer випустила нову модель Monaco Grand Prix — спеціальну серію своєї давньої серії годинника, натхненого знаменитою вуличною трасою Формули-1. Новий годинник TAG Heuer Monaco є новим поглядом на годинник квадратної форми з новим титановим корпусом і деталями, які нагадують їхніх предків з 1970-х років.

З самого початку TAG Heuer Monaco був годинником, що ламає стереотипи. Вони були представлені в 1969 році і відійшли від кількох годинникових стандартів. Першим і найбільш очевидним був квадратний корпус: це була рідкісна особливість годинника з хронографом, і сьогодні вона продовжує залишатися візитною карткою годинника Monaco. Оригінал 69-го року був водостійким, мав автоматичний механізм (що було рідкістю для хронографів на той час) і виділявся завдяки синьому циферблату з контрастними білими і червоними акцентами.

Годинник TAG Heuer Monaco 1969 року

Пізніші випуски Monaco з’являться у низці нових кольорів. У 1970-х роках TAG Heuer представила версію з контрастними сірими тонами, а пізніше в тому ж десятилітті компанія створила знаменитий “Dark Lord” Monaco. Годинник отримав свою назву через матово-чорний корпус, який поєднувався з помаранчевими та червоними акцентами для кращої читальності — данина поваги своїм корінням як годинникам-інструментам для гонщиків.

З естетичної точки зору новий TAG Heuer Monaco є відсилання до Темного Лорда, але він включає безліч поліпшень. Корпус виготовлений із титану з DLC-покриттям, що забезпечує виняткову міцність та довговічність при мінімальній вазі. Лише одну попередню версію Monaco, випущену обмеженим тиражем 2021 року, було зроблено з титану, і Макс Ферстаппен носив її під час свого домінуючого сезону F1 2021 року.

Нові Monaco продовжують знайоме компонування «коло у квадраті» попередніх ітерацій, але пропонуються нові текстури. Основне коло циферблату має сатиноване оздоблення, яке контрастує з грубою піскоструминною обробкою на квадратній частині циферблату. Згідно TAG, ця обробка натхнена покриттям трас F1 і шинами автомобілів F1.

На цьому багатому чорному тлі яскраво-червоні стрілки хронографа справді виділяються, як і основні стрілки та індекси з рожевого золота. Щоб зробити їх ще більш розбірливими, стрілки вкриті люмінесцентним складом Super-LumiNova для кращої видимості у темряві. Переверніть їх, і на прозорій задній кришці можна побачити більше акцентів із рожевого золота. На додачу до всього, цей затемнений годинник поєднується з чорним ремінцем зі шкіри алігатора і чорною титановою застібкою. Як вам новий Темний Лорд?

Новий годинник TAG Heuer Monaco 2022

TAG не заощаджував і на механіці. Годинник оснащений автоматичним механізмом Heuer 02 власного виробництва. Він пропонує солідний 80-годинний запас ходу, тому вам не доведеться турбуватися про те, що цей годинник зупиняться, якщо ви знімете його на кілька днів. Як гонщик Формули-1 вони готові йти на повну котушку.

Ціни стартують від 6 400 доларів США на tagheuer.com.

Схожий запис