Двері в сучасних приміщеннях можуть виконувати різні функції, залежно від побажань і цілей власників. Крім безпеки, двері також забезпечують конфіденційність приватного життя і захищають від тепла, холоду або запахів навколишнього середовища. Вони також відіграють важливу роль, коли справа стосується протипожежного захисту. Оскільки двері є невід’ємною частиною наших будинків, не дивно, що вони мають широкий вибір варіантів дизайну та конструкції. Якщо ви хочете побудувати або відремонтувати будинок, вам слід заздалегідь дізнатися про різні типи дверей. Міжкімнатні двері можна купити в нашому магазині дверей та аксесуарів – ТріоДвері. Ми допоможемо вам з цим нелегким вибором, підібравши найбільш підходящий по бюджету і виду варіант дверей .

Типи дверей відповідно до застосування

Якщо ви розрізняєте двері за їх застосуванням, головне питання полягає в тому, де вони розташовані в квартирі. Якщо ви хочете побудувати будинок або придбати нові двері в рамках ремонту старої будівлі , вам також потрібно вибрати двері для різних входів до будинку та всередині нього. До зовнішніх і внутрішніх дверей логічно пред’являються різні вимоги. Під час планування будівництва обов’язково варто подумати про такі двері.

Вхідні двері відкривають доступ до внутрішньої частини будинку, під зовнішніми дверима вхідні двері займають особливе положення і виконують одночасно кілька функцій:

  • Має бути міцним і особливо безпечним
  • Стійкість до вологи, холоду та спеки
  • Хороша печатка
  • Представницький ефект як вхідні двері
  • Має відповідати фасаду

Коли мова заходить про вхідні двері, вирішальним є не лише зовнішній вигляд, але й такі фактори, як безпека чи теплоізоляційні властивості. Наприклад, будь-хто, хто хоче мати скляні двері або більшу частку скляних елементів на вхідних дверях, повинен покладатися на спеціальне безпечне скло, яке неможливо легко зруйнувати. Що стосується теплопровідності, то в такому випадку це повинен бути як мінімум подвійний або навіть потрійний склопакет.

Особливо не варто економити на вхідних дверях і краще вкладіть трохи більше грошей, щоб захистити себе від крадіжок і забезпечити хорошу ізоляцію – інакше це може помститися збільшенням витрат на опалення або збитками, спричиненими крадіжкою. Наприклад, додаткові замки можуть ще більше підвищити безпеку.

triodveri.ua допоможе знайти якісні двері.

Схожий запис