«Найскладніше — почати».

Ви, мабуть, часто чули цей вираз, коли йдеться про фітнес. Хоча вставати з дивана і ходити до спортзалу важливо, зробити це звичкою ще важливіше та важче. Зрештою, разове тренування не допоможе вам набрати м’язову масу або скинути жир за одну ніч. Ми склали цей список найпоширеніших виправдань тренувань і того, що ви можете зробити, щоб подолати їх.

1. У вас немає часу на тренування

У нас мало часу. Сім’я, робота, школа… зобов’язання безмежні. Але можна знайти час для спалювання калорій навіть у найщільнішому графіку. Вам не потрібно присвячувати надмірну кількість часу в тренажерному залі – досить простих 30 хвилин, якщо ви дисципліновані. Щоб викроїти час, спробуйте вставати трохи раніше або лягати спати трохи згодом. Ще один варіант – бути активним під час обідньої перерви на роботі. Уважно вивчіть свій графік та знайдіть приховані можливості – ніхто не казав, що це буде легко.

2. Ви не бачите результатів досить швидко

Якщо ви розчаровані тим, що ваги рухаються не в правильному напрямку, майте на увазі, що ви не набрали всю зайву вагу за день і не наберете м’язи за ніч. Хоча у вас може виникнути спокуса спробувати одну з цих химерних дієт вихідного дня, вам краще вибрати перевірену комбінацію дієти з контролем калорій та регулярною програмою фітнесу. Для досягнення максимальних результатів подумайте, щоб приймати перевірені добавки для спортивного харчування, які можуть допомогти вам прискорити метаболізм, спалити жир та збільшити м’язову масу.

3. Ви надто втомилися

Чи знаєте ви, що фізичні вправи справді можуть підвищити вашу енергію? Так що наступного разу, коли ви надто втомитеся, вирушайте до спортзалу, щоб вийти з депресії. Крім того, корисно займатися спортом, коли ви найбільш енергійні. Якщо ви жайворонок, то тренування прямо перед сном, ймовірно, не найкраща ідея. З’ясуйте, коли ви почуваєтеся найкраще, і тренуйтесь у цей час. Ви також можете приймати добавки перед тренуванням, щоб підвищити рівень енергії.

4. Ви ненавидите займатися спортом

Ключем до успішної чоловічої фітнес-програми є насолода. Якщо вам подобається ваша рутина, ви, швидше за все, її дотримуватиметеся. Якщо все, що ви робили, це бігали біговою доріжкою щодня протягом останніх 2 років, не дивно, що вам нудно. Вийдіть на вулицю чи спробуйте інше заняття. У літні місяці ходіть в басейн, вирушайте в похід або катайтеся на роликах. Взимку ви можете покататися на лижах або скуштувати одне з домашніх тренувань. Важливо робити те, що вам подобається.

5. Ви не знаєте, що робити

Запуск фітнес-програми може бути приголомшливим, особливо якщо ви нічого не знаєте про фітнес. На щастя, інтернет — це великий ресурс, і одне з найкращих джерел інформації.

6. У вас все ще болить голова після останнього тренування

Ви повинні розносити свої тренування щонайменше на 24 години, щоб дати вашим м’язам достатньо часу для відновлення. Якщо після цього часу у вас все ще трохи болять м’язи, подумайте про те, щоб натомість виконувати легші вправи – важливо залишатися активним. Якщо ви відчуваєте біль настільки, що повсякденні справи завдають вам біль, розслабтеся ще кілька днів і подумайте про те, щоб звернутися до лікаря — можливо, ви перетренувались і отримали травму.

Схожий запис