Годинник для дайвінгу чудово виглядає і дуже функціональний, але чи багато хто з них дійсно використовується для дайвінгу? Ймовірно, дуже небагато, тим більше, що цифрові комп’ютери для дайвінгу значною мірою замінили механічний годинник для більшості дайверів. Годинник для дайвінгу потребує ребрендінгу, і саме це Breitling зробив зі своєю новою великою колекцією Superocean. Годинник Breitling Superocean заснований на характерному дизайні годинника SuperOcean Slow Motion 60-х і 70-х років, але тепер з сучасними функціями і безліччю кольорів. І Breitling ясно дає зрозуміти, як слід використовувати цей годинник: вони призначені не тільки для дайвінгу. Думайте про них як про універсальний, зручний для пляжу годинник, що підходить для плавання, серфінгу і, звичайно ж, носіння на суші. Вам не потрібно мати сертифікат підводного плавання, щоб оцінити цей годинник.

Колекція Breitling Superocean походить від оригінальних годинників SuperOcean, які були розроблені в 1960-х роках як інструмент для нового виду спорту – підводного плавання. Це був унікальний годинник, тому що він повністю зосередився на своїй місії: дизайнери Breitling видалили традиційні функції годинника, такі як маленькі індекси і навіть секундна стрілка, які не допомагали б дайверам під водою. Вони мали висококонтрастну хвилинну шкалу; великі індекси для гарного читання; і використовували хвилинний хронограф, який повільно переміщався циферблатом, здійснюючи повний оборот щогодини. Це принесло йому прізвисько Slow Motion.

Новий годинник Breitling Superocean спирається на схожі естетичні риси і поєднує їх із сучасними функціями, орієнтованими на повсякденне носіння. По-перше, багато різноманітності. Годинник доступний у чотирьох розмірах корпусу (46, 44, 42 та 36 мм) та у трьох різних матеріалах корпусу: сталь, сталь-золото та бронза. У бронзових моделях діаметром 42 мм і 44 мм використовується спеціальний сплав, стійкий до корозії (ключова особливість всього, що призначено для взаємодії з солоною водою), але тим не менш, чим довше ви їх носите, проте на них утворюється патина – улюблений аспект бронзового годинника.

Ви також можете вибрати з широкого спектру кольорів циферблату, включаючи синій, чорний, темно-зелений та оранжевий. Всі моделі нової колекції мають контрастні хвилинні шкали на циферблатах, як і оригінальний годинник Slow Motion, а індекси та стрілки покриті люмінесцентним складом Super-LumiNova для чудової видимості. Хвилинна стрілка має характерну квадратну форму, а секундна стрілка має маленький кружок – посилання до круглого вікна стану хронографа на оригінальному годиннику SuperOcean.

Годинник Breitling Superocean у різних кольорах
Годинник Breitling Superocean у різних кольорах

Більшість нових годинників мають однонаправлений безель, але 46-міліметрові моделі мають двонаправлений безель із замком — унікальна особливість, якої немає у більшості дайверів. Нарешті, годинник поставляється в парі з регульованим каучуковим ремінцем або регульованим трирядним металевим браслетом, який дозволяє підібрати стиль для святкових заходів або вибрати більш спортивний образ, коли ви прямуєте на пляж. Годинник Breitling Superocean з їхніми різноманітними кольорами, розмірами корпусу та металом корпусу знайдуть щось для кожного любителя годинника та водних видів спорту.

Годинник Breitling Superocean
Годинник Breitling Superocean

Breitling серйозно налаштований вийти за межі світу підводного плавання. З цією метою бренд пропонує спеціальну серію годинників Superocean, розроблених у співпраці з професійним серфером Келлі Слейтер. Вони випущені обмеженою серією всього в 1000 екземплярів і мають найсміливішу кольорову схему з усіх: яскраво-жовтогарячий циферблат у поєднанні з чорним безелем і каучуковий ремінець темно-зеленого кольору. За словами Слейтера, колірна схема навіяна яскраво-оранжевим годинником, який його батько носив під час серфінгу.

Незалежно від того, яку модель Breitling Superocean ви виберете, ви отримаєте надійний і високопродуктивний годинник. Кожен з них є водонепроникним до 300 метрів, і вони створені для захисту від ударів, піску і солоної води, тому вам не потрібно турбуватися про те, що вони не витримають довгий день в океані. Вони оснащені автоматичним механізмом Breitling Calibre 17 із дворічною гарантією та 38-годинним запасом ходу для точного хронометражу.

Готові вирушити у плавання? Так само як і цей годинник. Ціни стартують із 4600 доларів США на breitling.com.

Схожий запис