Якщо ви хочете спалювати більше калорій протягом дня, виконайте такі дії, щоб перетворити своє тіло на піч для спалювання жиру.

Зробіть крок уперед

Ходьба – відмінний та простий спосіб спалити калорії. Ви, напевно, чули поради про те, як паркуватися подалі від входу в будівлю та підніматися сходами замість ліфта. Обидва ці методи допоможуть спалити кілька додаткових калорій протягом дня. Якщо ви справді мотивовані, спробуйте ходити пішки або їздити велосипедом туди, куди вам потрібно, а не водити машину або їздити автобусом.

Робіть самі

Замість того, щоб користуватися посудомийною машиною або автоматичним миттям, виконуйте ці завдання самостійно. Миття посуду, приготування їжі та миття машини – це лише деякі дії, які можуть допомогти вам спалити більше калорій.

Перенесіть своє тренування на ранок

Переключивши своє тренування на ранковий час, ви обов’язково завершите вправу до того, як щось може з’явитися і відсунути вашу рутину. Було доведено, що ранкові вправи зменшують потяг до їжі протягом дня, що призводить до меншої кількості калорій, що споживаються.

Пийте багато води

Пийте багато води

Зневоднення сповільнює обмін речовин, тому обов’язково випивайте щонайменше вісім чашок води щодня. Вживання крижаної води допомагає спалити кілька додаткових калорій, тому що ваше тіло докладає більше зусиль, щоб довести воду до температури тіла. Також розгляньте можливість додавання зеленого чаю до свого розпорядку дня. Зелений чай трохи прискорює обмін речовин, допомагаючи спалювати більше калорій.

Робіть міні-вправи скрізь

Якщо ви стоїте в черзі, підніміться на шкарпетки, потім опуститеся і повторіть. Якщо вам потрібно сидіти протягом певного періоду часу, ви можете виконувати вправи за столом, такі як модифікований підйом ніг або віджимання на брусах. Кожен рух спалює більше калорій, ніж просто сидячий спосіб життя.

Схожий запис